Schronisko Azorek

Aktualności

Dziś chcielibyśmy podziękować wszystkim firmom, które dołożyły swoją cegiełkę do zbiórki na nowe budy dla naszych Psów. Wciąż brakuje kilku tysięcy złotych do pełnej kwoty, ale jesteśmy blisko mety! Tym bardziej cieszy nas, że wsparcie napływa od kolejnych firm. Jedną…
Azorkowych Przyjaciół przybywa! Naszych Seniorów wspiera kolejny Darczyńca - firma II - Inwestycje CL Spółka Akcyjna (https://osiedlesielanka.pl/), deweloper. Mamy nadzieję, że zostanie z nami na dłużej. Zwierzęta liczą na Państwa pomoc - dlatego zachęcamy do wpłacania darowizn. Już niewiele potrzeba,…
16-10-19

IN

Kolejna dobra wiadomość dla naszego Schroniska i czworonożnych Podopiecznych! Wsparł nas nowy Darczyńca, Agencja IN (https://inpozycjonowanie.pl/). Z nieukrywaną radością dziękujemy. Pomoc przyda się w szczególności naszym kochanym Psim Seniorom, którzy pilnie potrzebują leków.
Podczas, gdy nasze Schronisko pomaga Zwierzętom, Ośrodek Pomocy Poszkodowanym (http://prawapacjenta.org/) działa na rzecz potrzebujących Pacjentów. Jak widać nie jest to przeszkodą, aby wspierać innych. Witamy nową firmę wśród naszych Darczyńców - dziękujemy za pomoc!
Wolontariusze i psiaki ze schroniska Azorek w Obornikach dołączają do corocznej akcji Sprzątania Ziemi. W najbliższy weekend - 21-22 września zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnym sprzątaniu lasu przy schronisku. W tym zadaniu towarzyszyć Wam będą Azorki - dla nich…
Azorkowi Przyjaciele są wdzięczni wszystkim Darczyńcom, którzy ich wspierają! Dziś chcielibyśmy w ich imieniu podziękować I-KANCELARII (https://www.i-kancelaria.pl/) - witamy w gronie Sponsorów. Dzięki takim firmom nasze Schronisko może jeszcze lepiej funkcjonować. Zachęcamy do niesienia pomocy!
08-08-19

Codex

Z uśmiechem witamy wśród Darczyńców kolejną firmę: Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX (https://codex.org.pl/). Dzięki Państwa darowiznom, w naszym Schronisku coraz częściej można zobaczyć wesoło merdające ogonki. Szczególnie zachęcamy do wpłacania środków na Psich Seniorów, którzy potrzebują lekarstw. Z góry dziękujemy!
30-05-19

Afterweb

Nasze Zwierzaki nie mogą narzekać na brak uwagi - dziś wsparła je wrocławska firma AFTERWEB (https://afterweb.pl/ ), za co bardzo dziękujemy! Jeśli Państwo również kochają zwierzęta, zachęcamy do wpłacania darowizn. Wciąż przybywają do nas nowe Psy, a dzięki pomocy od…
Chcemy podzielić się z Państwem miłą nowiną – Schronisko Azorek zostało dofinansowane przez Polskie Centrum Dachowe: https://polskiecentrumdachowe.pl/ działające na Dolnym Śląsku. Firma sprzedająca pokrycia dachowe doceniła nasze działania i pomogła potrzebującym Zwierzętom. Państwo również mogą to zrobić! Dziękujemy.
09-04-19

MaloDesign

Powitaliśmy dzisiaj nowego Przyjaciela Schroniska. Został nim sklep z meblami MaloDesign https://malodesign.pl/ z Wrocławia. Za sprawą takich Darczyńców mamy więcej sił i środków na kontynuowanie naszej działalności i ratowanie Zwierząt. Serdecznie dziękujemy!