Schronisko Azorek

Aktualności

10-02-22

Elis

Warto pomagać! Dzisiaj chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie ELIS https://pl.elis.com/pl za pomoc naszemu Schronisku. Każdy, nawet najmniejszy uczynek to duży krok w stronę zmiany na lepsze!
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Omega System https://omegasystem.pl/ przyczyniła się do rozwoju naszego Schroniska. Pamiętajmy, że najlepszym wyrazem miłości jest właśnie pomoc!
Jak dobrze jest pomagać innym! Dziękujemy PANCERNIK https://pancernik.eu/ za okazane wsparcie - każdy dobry uczynek powraca z podwójną siłą!
Potrzebujemy Waszej pomocy, ogłaszamy zbiórkę dla Azorka. Szczegóły na poniższej grafice.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie firmie Standartpark https://www.standartpark.pl/ Cieszy nas każda pomoc z zewnątrz.
Lato trwa na całego, a my nie ukrywamy się w domach - przeciwnie, działamy z dodatkową energią! Zwierzęta potrzebują naszego wsparcia, szczególnie w okresie wakacyjnym, kiedy wysokie temperatury potrafią dać w kość. :)) Dziękujemy Darczyńcom za zaangażowanie, a w ich…
09-04-21

Inox Polska

Wiosenny Darczyńca poprawił nam humor! Dziękujemy firmie INOX POLSKA https://inox-polska.pl/ - hurtowni stali nierdzewnej. Aktualnie Schronisko Azorek prowadzi ważną zbiórkę na regały do przechowywania karmy dla zwierząt. Każda darowizna to kolejna cegiełka! Wspólnymi siłami szybciej osiągniemy cel i pomożemy wielu…
11-03-21

AIF

Pomocy dla Zwierząt nigdy dość! Dziękujemy Centrum Pomocy Odszkodowawczej https://www.tuodszkodowania.pl/ - za wsparcie dla naszego Schroniska. Niezmiernie nas cieszy, że coraz więcej osób ma odwagę dzielić się dobrem z potrzebującymi, bezdomnymi Zwierzętami. Zachęcamy Państwa do niesienia pomocy w każdej formie.
02-02-21

Hak

Tak niewiele trzeba, żeby pomóc! Dziękujemy Przedsiębiorstwu HAK https://www.hak.com.pl/hak/ za dołożenie cegiełki na rzecz Zwierząt. Przypominamy, że wciąż trwa zbiórka dla Psów, uratowanych z koszmarnych warunków. Przebywają one pod naszą opieką i każda pomoc bardzo im się przyda. Dziękujemy, że…
11-01-21

Rotortech

W Nowym Roku z uśmiechem witamy nowego Darczyńcę, firmę ROTORTECH http://myjultradzwiekami.pl/ Nasi czworonożni Podopieczni bardzo potrzebują Państwa pomocy, dlatego w ich imieniu - Bardzo Dziękujemy! Jesteśmy zachwyceni tym, że pamiętacie o nas bez względu na porę roku i okoliczności.