Schronisko Azorek

Aktualności

Trwa zbiórka na rzecz naszego schroniska, prosimy o wsparcie. Szczegóły na poniższym plakacie.
04-08-22

Murrano

Chcielibyśmy wyróżnić nowego Darczyńcę MURRANO https://www.murrano.pl/ za pomoc i wsparcie naszej Fundacji. To dla nas duża motywacja do dalszych działań. Razem zmieniamy świat na lepsze!
Miłość wraca ze zdwojoną siłą! Nasi podopieczni pragną podziękować firmie Polskie Centrum Dachowe https://polskiecentrumdachowe.pl/ za wspaniały gest, który dodał im otuchy!
01-07-22

HIGHER

Wasza pomoc jest dla nas motywacją do dalszych działań! Dziękujemy firmie HIGHER https://sklep.drabiny.info/, że mamy w Was tak duże oparcie! To wiele dla nas znaczy!
10-02-22

Elis

Warto pomagać! Dzisiaj chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie ELIS https://pl.elis.com/pl za pomoc naszemu Schronisku. Każdy, nawet najmniejszy uczynek to duży krok w stronę zmiany na lepsze!
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Omega System https://omegasystem.pl/ przyczyniła się do rozwoju naszego Schroniska. Pamiętajmy, że najlepszym wyrazem miłości jest właśnie pomoc!
Jak dobrze jest pomagać innym! Dziękujemy PANCERNIK https://pancernik.eu/ za okazane wsparcie - każdy dobry uczynek powraca z podwójną siłą!
Potrzebujemy Waszej pomocy, ogłaszamy zbiórkę dla Azorka. Szczegóły na poniższej grafice.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie firmie Standartpark https://www.standartpark.pl/ Cieszy nas każda pomoc z zewnątrz.
Lato trwa na całego, a my nie ukrywamy się w domach - przeciwnie, działamy z dodatkową energią! Zwierzęta potrzebują naszego wsparcia, szczególnie w okresie wakacyjnym, kiedy wysokie temperatury potrafią dać w kość. :)) Dziękujemy Darczyńcom za zaangażowanie, a w ich…