Schronisko Azorek

Aktualności

Grudzień w pełni, zaczynamy wielkie odliczanie do Świąt. W dobry nastrój wprowadzają nas miłe wiadomości o kolejnych darowiznach - od firm zewnętrznych, które nie są obojętne na los Zwierząt z naszego Schroniska. Dzisiaj pragniemy wyróżnić I-Kancelarię (https://www.i-kancelaria.pl/) z Wrocławia. W…
W ten jesienny dzień firma Fabryka Blatów https://fabrykablatow.pl/ przyozdobiła nasze twarze uśmiechem. Serdecznie dziękujemy Wam za pomoc w postaci darowizny. Wspólnie działajmy w słusznych sprawach → na rzecz Zwierząt!
15-09-23

Wolontariat

Zapraszamy na wolontariat. Nabór trwa od 15.09 do 15.10. Szczegóły poniżej.
13-09-23

Royal Shop

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam czynić dobro na rzecz zwierzaków! Jedną z firm, która zasługuje na wyróżnienie, jest Royal Shop (https://royal-shop.pl/) - cieszymy się, że w branży fashion nie brakuje miłośników zwierząt. Azorkowi Podopieczni wesoło merdają ogonkami w ramach podziękowania!
Wraz z początkiem lata witamy w gronie Darczyńców Hotel Crocus (https://hotelcrocus.pl/) z Zakopanego. Jak wspaniale, że chcą Państwo pomagać bezdomnym Zwierzętom... Wyciągajmy do nich pomocną dłoń - to wiele znaczy!
Trwa zbiórka na rzecz naszego schroniska, prosimy o wsparcie. Szczegóły na poniższym plakacie.
04-08-22

Murrano

Chcielibyśmy wyróżnić nowego Darczyńcę MURRANO https://www.murrano.pl/ za pomoc i wsparcie naszej Fundacji. To dla nas duża motywacja do dalszych działań. Razem zmieniamy świat na lepsze!
Miłość wraca ze zdwojoną siłą! Nasi podopieczni pragną podziękować firmie Polskie Centrum Dachowe https://polskiecentrumdachowe.pl/ za wspaniały gest, który dodał im otuchy!
01-07-22

HIGHER

Wasza pomoc jest dla nas motywacją do dalszych działań! Dziękujemy firmie HIGHER https://sklep.drabiny.info/, że mamy w Was tak duże oparcie! To wiele dla nas znaczy!
10-02-22

Elis

Warto pomagać! Dzisiaj chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie ELIS https://pl.elis.com/pl za pomoc naszemu Schronisku. Każdy, nawet najmniejszy uczynek to duży krok w stronę zmiany na lepsze!