Schronisko Azorek

Aktualności

Jest konkurs - mogą Azorki wygrać dzięki Waszym codziennym oddawaniem głosu na nasze Schronisko Azorek Oborniki Wystarczy wejść w link i codziennie - raz dziennie zagłosować na Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt Azorek w Obornikach. Z Wami - damy radę?
Z uśmiechem wdzięczności dziękujemy założycielom Małej Japonii, czyli Ogrodu Japońskiego Siruwia https://malajaponia.pl/ za pomoc w postaci darowizny dla naszego Schroniska. Azorkowi Przyjaciele doceniają takie gesty!
Zapraszamy na majówkowe spacery z Azorkami w następujących godzinach:
Ogłaszamy, że od 1 marca są nałożone opłaty za odbiór psa odłowionego na terenie wszystkich gmin z których przyjmujemy zwierzęta.
Grudzień w pełni, zaczynamy wielkie odliczanie do Świąt. W dobry nastrój wprowadzają nas miłe wiadomości o kolejnych darowiznach - od firm zewnętrznych, które nie są obojętne na los Zwierząt z naszego Schroniska. Dzisiaj pragniemy wyróżnić I-Kancelarię (https://www.i-kancelaria.pl/) z Wrocławia. W…
W ten jesienny dzień firma Fabryka Blatów https://fabrykablatow.pl/ przyozdobiła nasze twarze uśmiechem. Serdecznie dziękujemy Wam za pomoc w postaci darowizny. Wspólnie działajmy w słusznych sprawach → na rzecz Zwierząt!
15-09-23

Wolontariat

Zapraszamy na wolontariat. Nabór trwa od 15.09 do 15.10. Szczegóły poniżej.
13-09-23

Royal Shop

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam czynić dobro na rzecz zwierzaków! Jedną z firm, która zasługuje na wyróżnienie, jest Royal Shop (https://royal-shop.pl/) - cieszymy się, że w branży fashion nie brakuje miłośników zwierząt. Azorkowi Podopieczni wesoło merdają ogonkami w ramach podziękowania!
Wraz z początkiem lata witamy w gronie Darczyńców Hotel Crocus (https://hotelcrocus.pl/) z Zakopanego. Jak wspaniale, że chcą Państwo pomagać bezdomnym Zwierzętom... Wyciągajmy do nich pomocną dłoń - to wiele znaczy!
Trwa zbiórka na rzecz naszego schroniska, prosimy o wsparcie. Szczegóły na poniższym plakacie.