Schronisko Azorek

Adopcja wirtualna

Gminne schronisko nie dysponuje niestety takimi środkami finansowymi, które pozwoliłyby na zaspokojenie wszystkich potrzeb jego mieszkańców -np długotrwałe leczenie, czy specjalistyczna, weterynaryjna karma lub skomplikowane operacje. Ponieważ w Azorku znajduje się około +/- 100 psów, stale musimy starać się o sponsorów i darczyńców, którzy zechcą wspomóc naszą działalność.
Oczywistym jest fakt, że psom najbardziej potrzebny jest nowy dom. Nie ma jednak co ukrywać - większość z tych psów ma nikłe szanse na znalezienie nowego domku, choćby ze względu na wiek czy wygląd.
Psy wielorasowe, stare, z problemami emocjonalnymi to nasi główni rezydenci. One rzadko kiedy trafiają do ludzi, bo niewielu ludzi ma serce otwarte na charakter psa a nie na jego wygląd fizyczny.
Dlatego właśnie gorąco zapraszamy do udziału w WIRTUALNYCH ADOPCJACH NA ODLEGŁOŚĆ, które są szansą dla tych wszystkich nieszczęśników.
Jeśli nie masz możliwości przyjęcia psa do domu a zależy ci na tym, by poprawić jego schroniskowe warunki pomyśl nad wirtualną adopcją. Wpłacając co miesiąc symboliczną kwotę 20-30 zł na konto:

TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI
ODDZIAŁ W OBORNIKACH WIELKOPOLSKICH
1-go MAJA 32a
64-600 OBORNIKI WLKP.
PKO BP S.A. 66 1020 4128 0000 1202 0049 9319
KONIECZNIE! z dopiskiem: Schronisko Azorek: wirtualna adopcja + imię psiaka 

Dzięki Twojej comiesięcznej darowiźnie piesek będzie miał zagwarantowaną stałą specjalistyczną, weterynaryjną karmę jeśli będzie taka konieczność, a w razie jakiejkolwiek choroby będziemy mogli sfinansować jego leczenie, które często wychodzi obecnie poza ramy zwykłego gabinetu weterynaryjnego.

Żeby uniknąć niejasności związanych z wpłatami, zwracamy się do wszystkich adoptujących z gorącą prośbą o mailowe zgłoszenie dokonywanej adopcji. Bardzo ułatwi to "zarządzanie" otrzymywanymi od Państwa pieniążkami :) Za wszystkie gesty dobrej woli względem naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy. To dzięki Wam psy mają choć małą namiastkę własnego domu!